Rhododendron in bloei
Maria-ter-Heide
  Rhododendron in bloei
           

Nieuws van vroeger

 4 oktober 1982 (43 jaar geleden)
Vele militairen vertrekken naar de vallei van de Mozel in Duitsland om er deel te nemen aan de grote militaire oefening onder het motto:"Cross Eifel." Tanks of andere rupsvoertuigen mogen echter niet mee omwille van de bezuinigingen.
In de Brechtsebaan worden aan de Jongensschool verkeerstekens geschilderd voor de verkeersveiligheid van de kin ...  lees meer nieuws van vroeger

Kalender

 04-10-2025 Cultureel bezoek Mickhoeve
 04-10-2025 Fluo Nightrun
 05-10-2025 Den Toren & Klein Schietve ...
 07-10-2025 Cinema: Patsers 2
 12-10-2025 Herfstwandeling Gibo Heide

Openbaar vervoer

  De volgende bus 640 richting Antwerpen is om 13:03 uur (halte Kerk MTH).
  Er rijdt geen buurtbus op zaterdag
  Uren kunnen verschillen op feestdagen en in vakanties!

Foto moment

Torenpoort De Mik (beuk)
  Torenpoort De Mik (beuk)
  Een kiekje insturen? Mail foto@mariaterheide.info

Rommelmarkt Ziekenzorg was een succes

De rommelmarkt van Ziekenzorg van 11 september 2011 was weer een groot succes. Er waren heel wat belangstellenden die een kijkje kwamen nemen en zich verpozen in de cafetaria met een hapje en een drankje.

Ziekenzorg dank alle kernleden en een goed team van vrijwilligers die ondanks hun inzet de rommelmarkt weer mogelijk maakte. De opbrengst van de rommelmarkt gaat integraal naar onze zieken o.a. kleine attenties voor onze thuisblijvende zieken, activiteiten en uitstapjes, vervoer voor onze rolstoelgebruikers.


Meer nieuws

01-12-1988 Voorstelling: 23-24 Don Bosco
29-05-2011 Bespeel de ziel van de Golem
12-01-2011 Peiling voor wekelijkse markt in Maria-ter-Heide

Nieuws zoekwoorden

  durentijdlei     inslag     watertoren     paardenmolen     torenpoort