Mickse hoeve
Maria-ter-Heide
  Mickse hoeve
           

Nieuws van vroeger

 22 augustus 1986 (39 jaar geleden)
In de grote garage van hot I8de komen niet minder dan 937 mensen samen voor de actie "Licht voor Bartje", een gehandicapte zoon van een rijkswachter die een ziekte heeft die alleen in Amerika kan behandeld worden. De actie bracht een mooie cent op.
Volgens de weerman had het deze nacht in Brasschaat al licht gevroren,een primeur voor België.  lees meer nieuws van vroeger

Kalender

 05-10-2025 Den Toren & Klein Schietve ...
 25-12-2025 Kerstmis in de kerk

Openbaar vervoer

  De volgende bus 640 richting Antwerpen is om 04:55 uur (halte Kerk MTH).
  De volgende buurtbus richting Mariaburg (halte Bibliotheek MTH) is om 08:32 uur
  Uren kunnen verschillen op feestdagen en in vakanties!

Foto moment

Meerkoeten in de Inslag
  Meerkoeten in de Inslag
  Een kiekje insturen? Mail foto@mariaterheide.info

Kleuterkijkdag @ Mater Dei Maria-ter-Heide

zaterdag 19 november 2005 vanaf 10:00 uur tot 12:00 uur

Waar: Mater Dei Maria-ter-Heide - Della Faillestraat 16 - 2930 Brasschaat

Zaterdagvoormiddag 19 november tussen 10 en 12 uur nodigt juf Linda alle geïnteresseerde ouders en hun kindjes uit op deze 2de speciale kleuterkijkdag van dit schooljaar. Wie durft (jaarthema 2005-2006) een kijkje komen nemen in onze knusse, gezellige kleuterklasjes? Juf Linda leidt je rond in ruime, leerrijke klassen waar tijd en aandacht is voor elke kleuter. Zo ontdek je ook de uitzonderlijke ligging van deze school midden in het groen aan het autovrije gedeelte van de Kerkedreef voorzien van een zeer ruime parking; de tweede schoolingang bevindt zich aan Della Faillestraat 16(1-richtingsverkeer).
Bent u niet vrij op deze voormiddag, neem dan gerust contact op met onze directeur om een afspraak te regelen. Van harte welkom! Bezoek ook eens onze website:www.mater-dei.be ; mailen kan naar ‘md.mariaterheide@kobranet.be’

Meer info: http://www.mater-dei.be

Meer te doen in Maria-ter-Heide