Parkvijver De Mik
Maria-ter-Heide
  Parkvijver De Mik
           
  • Overzet amfibieën

  • De amfibieën overzet vindt zoals elk jaar weer plaats in de Kerkedreef en sommige delen van de Miksebaan. Dit jaar werden al 175 amfibieën overgezet (bron: www.hylawerkgroep.be).
  • Meer informatie op de amfibieën overzet pagina.

Nieuws van vroeger

 20 maart 1977 (46 jaar geleden)
De Raffachols treden een 2de maal op en oogsten weer een welverdiend succes en applaus. Kinderen die normaal nog te jong zijn als lid van de jeugdclub kunnen genieten van een mooie filmnamiddag met de gekende prent: " Lucky, Lucky".

In de kerk wordt de eerste inzameling gehouden voor het project van Haiti, de zaak bracht 14.901 frank ...  lees meer nieuws van vroeger

Openbaar vervoer

  De volgende bus 640 richting Antwerpen is om 23:40 uur (halte Kerk MTH).
  De volgende buurtbus richting Mariaburg (halte Bibliotheek MTH) is morgen om 09.08 uur
  Uren kunnen verschillen op feestdagen en in vakanties!

Foto moment

De Woudloper
  De Woudloper
  Een kiekje insturen? Mail foto@mariaterheide.info

Nieuws van vroeger

51 jaar geleden op maandag 11 september 1972
Het torenuurwerk geeft weer de juiste tijd aan. Iedereen kijkt verwonderd na zo een lange tijd. Men is naar de toren geklommen om de wijzers ongeveer juist te zetten.

Meer nieuws van vroeger (willekeurige dagen)

 maandag 29 november 1971
 zaterdag 11 februari 1984
 vrijdag 17 maart 1972
 maandag 26 april 1976
 zaterdag 01 april 1967