Parkvijver De Mik (sneeuw 2021)
Maria-ter-Heide
  Parkvijver De Mik (sneeuw 2021)
           
  • Overzet amfibieën

  • De amfibieën overzet vindt zoals elk jaar weer plaats in de Kerkedreef en sommige delen van de Miksebaan. Dit jaar werden al 175 amfibieën overgezet (bron: www.hylawerkgroep.be).
  • Meer informatie op de amfibieën overzet pagina.

Nieuws van vroeger

 22 maart 1980 (43 jaar geleden)
De welpen doen een actie voor zonnebloemen en verkopen de zaadjes ervan voor de prijs van 20fr ten voordele van hun kamp.
Etienne Spetebrood, die zich lange tijd bezig hield met de werking voor de jongeren in de ziekenzorg, neemt afscheid van zijn vrienden tijdens een gezellige namiddag waarbij niet alleen gegeten en gedronken wordt, maar waar ...  lees meer nieuws van vroeger

Openbaar vervoer

  De volgende bus 640 richting Antwerpen is om 04:56 uur (halte Kerk MTH).
  De volgende buurtbus richting Mariaburg (halte Bibliotheek MTH) is om 09:08 uur
  Uren kunnen verschillen op feestdagen en in vakanties!

Foto moment

Zwaluwen in de kinderboerderij
  Walter De Vos
  Zwaluwen in de kinderboerderij
  Een kiekje insturen? Mail foto@mariaterheide.info

Nieuws van vroeger

47 jaar geleden op dinsdag 3 augustus 1976
De jongerkenners, de verkenners en voortrekkers slagen hun tenten op in Tintange, een heel klein dorpje nabij Martelagge in de omgeving van Bastonge, juist geteld 223 km van d' Hei. Ze zullen er 10 dagen leven in Gods heerlijke natuur.

Meer nieuws van vroeger (willekeurige dagen)

 vrijdag 19 juni 1987
 zaterdag 29 januari 1977
 maandag 18 augustus 1969
 maandag 14 mei 1979
 donderdag 01 april 1971