In de kliniek van de Mick sterft een gekende figuur uit onze parochie: Stan Cryns. Hij was vele jaren de brievendrager en kende alle oude inwoners door en door. Hij was ook trouw lid van de harmonie en zou geen enkele activiteit gemist hebben. Hij werd 82 jaar.
lees meer nieuws van vroeger
De aanplakborden naast de kerk, tegen de gevel van de Belle Vue, zitten helemaal verscholen achter de groeiende bomen. Daarom worden ze weggenomen. In de jongensschool komen de ouders de uitslagen van hun kinderen halen.
Op de Sint-Jobsesteenweg is er andermaal een betoging tegen het zwaar verkeer en de overdreven snelheden. De opkomst was niet zo geweldig grot, misschien omwille van het naderende verlof. Zelfs mensen uit Zundert namen eraan deel.