Parkvijver De Mik (sneeuw 2021)
Maria-ter-Heide
  Parkvijver De Mik (sneeuw 2021)
           

Nieuws van vroeger

 30 april 1989 (36 jaar geleden)
Deken Rene Van der Molen uit Schoten leidt de Vormselviering voor maar 9 meisjes en 20 jongens. Het weer is fris maar heel mooi zodat het een feestelijke dag is voor de jongeren en voor vele andere mensen die in het lange weekeinde van 1 mei naar de kust f de Ardennen trokken.  lees meer nieuws van vroeger

Kalender

 18-05-2025 Schaapscheerfeest kinderbo ...

Openbaar vervoer

  De volgende bus 640 richting Antwerpen is om 20:40 uur (halte Kerk MTH).
  De volgende buurtbus richting Mariaburg (halte Bibliotheek MTH) is morgen om 08.32 uur
  Uren kunnen verschillen op feestdagen en in vakanties!

Foto moment

Jaarlijkse kermis
  Jaarlijkse kermis
  Een kiekje insturen? Mail foto@mariaterheide.info

Nieuws van vroeger

41 jaar geleden op zaterdag 12 mei 1984
In het herstelde huis van de parkwachter naast Hof ter Mick wordt een kunstatelier geopend met mogelijkheid tot tentoonstelling, tot schilderen en andere culturele activiteiten.



Het chalet van de voetbalploeg loopt helemaal vol om feest te vieren: het kampioenschap van de plaatselijke club. Tevens wordt de 50ste verjaardag gevierd van de oprichting van onze voetbalploeg waarvoor Jos Mattheeussen zich totaal inzette. Alle spelers die in de loop van deze periode iets presteerde werden door dokter Rotssaert bedacht met een mooi geschenk. Vanaf nu mag de ploeg het woord koninklijk gebruiken. Al deze kampioenschappen werden gevierd in het daarop volgende kampioenenbal dat duurde tot de zondagmorgen.

Meer nieuws van vroeger (willekeurige dagen)

 dinsdag 13 april 1982
 zaterdag 25 april 1981
 maandag 20 mei 1974
 zondag 18 april 1976
 donderdag 05 augustus 1976