Skyline boven Maria-ter-Heide
Maria-ter-Heide
  Skyline boven Maria-ter-Heide
           

Nieuws van vroeger

 2 oktober 1979 (46 jaar geleden)
Tweede laag verf voor de nieuwe huizen langs de Sint-Jobsesteenweg en een periode van echte zomer.  lees meer nieuws van vroeger

Kalender

 04-10-2025 Cultureel bezoek Mickhoeve
 04-10-2025 Fluo Nightrun
 05-10-2025 Den Toren & Klein Schietve ...
 07-10-2025 Cinema: Patsers 2
 12-10-2025 Herfstwandeling Gibo Heide

Openbaar vervoer

  De volgende bus 640 richting Antwerpen is om 08:46 uur (halte Kerk MTH).
  De volgende buurtbus richting Mariaburg (halte Bibliotheek MTH) is om 10:04 uur
  Uren kunnen verschillen op feestdagen en in vakanties!

Foto moment

Meerkoeten in de Inslag
  Meerkoeten in de Inslag
  Een kiekje insturen? Mail foto@mariaterheide.info

Nieuws van vroeger

37 jaar geleden op maandag 14 november 1988
Nieuwe lichtpalen voor de Brechtsebaan. De gebruikte palen worden binnenkort gebruikt voor de nieuwjaarsverlichting langs de Bredabaan.


Rudy Verlent uit de Nieuwpoortlei komt met zijn helikopter in het wereldnieuws. Hij moet het kruis nemen van de kerktoren van Okkegem, een klein dorp bij As. Er gebeurt echter iets onverwacht maar door een vaste hand en koelbloedigheid kan Rudy het toestel toch aan de grond krijgen. Een grote menigte woonde het gebeuren bij. Er was ook een cameraploeg van de firma waarvoor het toestel vloog zodat we 's avonds op het TV-nieuws het acrobatisch feit op het scherm konden volgen met de goede afloop erbij.

Meer nieuws van vroeger (willekeurige dagen)

 maandag 14 april 1986
 zaterdag 17 juni 1989
 woensdag 05 juli 1989
 dinsdag 09 augustus 1977
 zondag 07 oktober 1979