Eenden in volle vlucht - Park De Mik
Maria-ter-Heide
  Eenden in volle vlucht - Park De Mik
           

Nieuws van vroeger

 1 mei 1987 (38 jaar geleden)
Een dondere dag om de mooi meimaand te beginnen. Behalve de koffie die 18fr per pakje goedkoper wordt en al 130fr per kilo minder kost, worden brood en andere eetwaren weer duurder.  lees meer nieuws van vroeger

Kalender

 18-05-2025 Schaapscheerfeest kinderbo ...

Openbaar vervoer

  Er rijdt geen bus meer richting Antwerpen. De volgende rit is in de ochtend (halte Kerk MTH).
  De volgende buurtbus richting Mariaburg (halte Bibliotheek MTH) is om 08:32 uur
  Uren kunnen verschillen op feestdagen en in vakanties!

Foto moment

Meerkoeten in de Inslag
  Meerkoeten in de Inslag
  Een kiekje insturen? Mail foto@mariaterheide.info

Nieuws van vroeger

37 jaar geleden op maandag 14 november 1988
Nieuwe lichtpalen voor de Brechtsebaan. De gebruikte palen worden binnenkort gebruikt voor de nieuwjaarsverlichting langs de Bredabaan.


Rudy Verlent uit de Nieuwpoortlei komt met zijn helikopter in het wereldnieuws. Hij moet het kruis nemen van de kerktoren van Okkegem, een klein dorp bij As. Er gebeurt echter iets onverwacht maar door een vaste hand en koelbloedigheid kan Rudy het toestel toch aan de grond krijgen. Een grote menigte woonde het gebeuren bij. Er was ook een cameraploeg van de firma waarvoor het toestel vloog zodat we 's avonds op het TV-nieuws het acrobatisch feit op het scherm konden volgen met de goede afloop erbij.

Meer nieuws van vroeger (willekeurige dagen)

 zondag 04 oktober 1981
 dinsdag 18 april 1978
 woensdag 06 augustus 1969
 donderdag 22 mei 1986
 zondag 03 juli 1977