Parkvijver De Mik
Maria-ter-Heide
  Parkvijver De Mik
           


Nieuws van vroeger

 28 september 1977 (44 jaar geleden)
In onze parochie wordt gestart met de voorbereiding op het Vormsel. De kinderen,-ongeveer een 55-, komen in kleine groepjes samen om het jeugduur mee te maken. Van de kinderbeperking is op deze leeftijd nog niet veel te merken.  lees meer nieuws van vroeger

Openbaar vervoer

  De volgende bus 640 richting Antwerpen is om 19:31 uur (halte Kerk MTH).
  De volgende buurtbus richting Mariaburg (halte Bibliotheek MTH) is morgen om 09.08 uur
  Uren kunnen verschillen op feestdagen en in vakanties!

Foto moment

Kerk en café Belle Vue
  Kerk en café Belle Vue
  Een kiekje insturen? Mail foto@mariaterheide.info

23ste Don Bosco: Help ons onze lokalen renoveren

Scoutsgroep 23ste Don Bosco is de enige jeugdvereniging van Maria-ter-Heide en al actief sinds 1957! We hebben de afgelopen jaren hard gewerkt aan de renovatie van onze verouderde lokalen. Die renovatie dreigt nu stil te vallen omdat we door Corona heel wat opbrengstactiviteiten noodgedwongen moesten schrappen.

Daarom roepen we iedereen met een warm hart voor onze vereniging op een financieel steentje bij te dragen. Een gift aan ons, is een gift aan een goed doel en dus fiscaal aftrekbaar vanaf 40 euro! Stort je gift op rekening BE55 4096 5041 4144 (Scouts&Gidsen Vlaanderen vzw). Vermeld zeker “BVG 5-380 MASTERPLAN 23 DON BOSCO” in je overschrijving. Zonder deze mededeling kan je gift niet verwerkt worden. Scouts&Gidsen Vlaanderen stuurt je tijdig een fiscaal attest.

Alvast een dikke dank u wel vanwege alle scouts, groot en klein. Wil je weten wat we allemaal van plan zijn, surf naar 23ste.be/vzw-heikant/een-streepje-toekomst

Steun 23ste Don Bosco


Meer nieuws

22-07-2005 Sluiting Luzac Brasschaat
09-07-2020 Defensie patrouilleert samen met de politie in de twee schietvelden
10-04-2005 Nieuws over het militair domein

Nieuws zoekwoorden

  kerkedreef     wedstrijd     bredabaan     bibliotheek     torenpoort